Школярі громади підтримали українські різдвяні традиції та змайстрували "Дідухи". ФОТО

Дата: 14.12.2021 09:42

3 ліцеї та 5 гімназій громади підготували  роботи, які беруть участь у Всеукраїнському родинному конкурсі «Дідух».

Кукурудза Анастасія - Лищенський ліцей,  Гурток "Мальви" - Романівський ліцей, Довгаль Каріна - Борохівська гімназія,  Бичук Поліна, Бичук Данило -  Крупівська гімназія,  Мацех Андрій - Підгайцівський ліцей,  Сіліч Дарія -  Крупівська гімназія, Філозоф Соломія -  Крупівська гімназія,  Муляр Арсен і Муляр Олександр -Воротнівська гімназія – виготовили традиційні українські дідухи.
Здавна ці вироби, ще їх називають: дід, коляда, колядник, сніп, король використовувались як  українська різдвяна прикраса, символ пожертвування найкращого збіжжя у хліборобських культурах. Дідух — символ урожаю, добробуту, багатства, безсмертного предка, зачинателя роду, духовного життя українців, оберега роду.
Дякуємо нашим майстрам, які долучились до популяризації безцінної історичної спадщини та Різдвяних українських традицій та бажаємо перемоги на всіх етапах Всеукраїнського родинного конкурсу «Дідух».