Вітаємо переможців другого етапу конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Святвечір»

Дата: 09.12.2021 16:18

В Підгайцівській громаді завершився другий етап конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Святвечір». За перемогу та можливість представляти громаду на обласному етапі конкурсу змагалися учні Підгайцівського, Липинського, Лищенського, Піддубцівського, Романівського ліцеїв та Борохівської, Звірівської, Хорлупівської, Воротнівської, Гаразджанської гімназій Підгайцівської громади. Загалом підготували 49 робіт.
На підставі рішення журі конкурсу, визначили переможців у трьох вікових категоріях:

І вікова група (8-11 років)
І місце: Муляр Арсен та Муляр Олександра, учні Воротнівської гімназії Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області за конкурсну роботу «Різдвяна шопка»;

ІІ місце: Гетманчук Варвара, учениця Романівського ліцею Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області за конкурсну роботу «Різдвяна садиба»;
ІІІ місце: Пархомук Михайло, учень Романівського ліцею Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області за конкурсну роботу «Різдвяні вогні».
ІІ віковійа група (12-14 років)
І місце: Целєва Ірина, учениця Піддубцівського ліцею Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області за конкурсну роботу «Новорічний ангел»;

ІІ місце: Дмитроца Ярина, учениця Підгайцівського ліцею Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області за конкурсну роботу «Різдвяний вінок»;
ІІІ місце: Вигнанець Марія, учениця Борохівської гімназії Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області за конкурсну роботу «Вертепна шопка».
ІІІ вікова група (15-18 років)
І місце: учні 8-10 класів, Лищенського ліцею Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області за конкурсну роботу «Новорічне диво»;

ІІ місце: Гарах Анна, учениця Гаразджанської гімназії Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області за конкурсні роботи «Янголи у мереживі» та «Різдвяні дзвіночки»;
ІІІ місце: Костюк Андрій, учень Гаразджанської гімназії Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області за конкурсну роботу «Зимові фантазії».

Журі відмітило високий рівень робіт переможців конкурсу, оригінальність творчого підходу, своєрідність композиційних рішень, відповідність форм та змісту атрибуту місцевим традиціям, художній і технічний рівень виконання. Усі вони будуть нагороджені грамотами Відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради:
Щиро вітаємо переможців, дякуємо за ваш творчий внесок у популяризацію українських народних традицій, звичаїв, обрядів, пов’язаних зі святкуванням Різдва Христового, Нового року, Водохреща.