"Тепла іграшка надії"у Підгайцівській сільраді - кожен може бути меценатом для онкохворих

Дата: 08.12.2021 15:01

Близько 150 новорічних іграшок придбали сьогодні у Підгайцівській сільській раді в рамках участі у Благодійній акції "Тепла іграшка надії".

Частина працівників взяли, також, участь у майстерці та власноруч пошили новорічної прикраси.

Ця акція збирає разом митців, креативних людей, просто небайдужих, які виготовляють гарні ялинкові іграшки з фетру.

Усі охочі за символічну ціну можуть придбати сувеніри. Виручені кошти ідуть на ранню діагностику онкологічних захворювань та допомогу людям, які хворіють на рак.

Організатори акції: Фонд боротьби з раком  та студія свята КулькаБулька

Нагадуємо, що на сторінці Благодійна акція «Тепла іграшка надії» триває онлайн-ярмарок, де такі неймовірно красиві іграшки можна придбати.