7 грудня відзначають День місцевого самоврядування – свято людей, яких обирає суспільство і на плечах яких нелегка ноша відповідальності за добробут жителів територіальних громад.

Тож, у день професійного свята, в Будинку культури с. Підгайці відбувся святковий концерт з нагоди Дня місцевого самоврядування.

На захід зібрались керівники місцевої влади, депутати, представники виконавчого комітету, працівники сільської ради, депутати.

Усіх присутніх з професійним святом привітав очільник громади Юрій Семенюк: «На органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний розвиток громади, за благополуччя наших жителів, створення комфортних умов для мешканців. Ми сьогодні маємо найпотужнішу команду, для того, щоб зробити нашу громаду сильною та заможною. Уклін і подяка Вам, дорогі працівники сільської ради, депутати за самовіддану щоденну працю, активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання здолати усі негаразди та досягти успіху. Щиро бажаю усім, хто працює на благо нашої громади, кожній родині, кожному мешканцю – міцного здоров’я, достатку та благополуччя».

Заступники Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь, Валентин Приходько, Олександр Бляшук приєдналися до вітань. Керівництво громади грамотами відзначили найкращих із кращих працівників органу місцевого самоврядування.

 

Всім жінкам презентували квіти. Зі сцени лунали музичні вітання від гурту народної музики "Любо".