Депутати Підгайцівської сільської ради стали чемпіонами області з футзалу

Дата: 06.12.2021 15:33

Двоє депутатів Підгайцівської сільської ради Олександр Бляшук та Вячеслав Разумовський стали гравцями збірної команди Луцького району з футзалу, яка виборола перше місце в області на спартакіаді, яку організувало Управління у справах молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації серед депутатів місцевих рад.

У змаганнях взяли участь збірні команди Луцького, Володимир-Волинського, Камінь-Каширського, Ковельського районів та Волинської обласної ради.

За словами Олександра Бляшука, команда Луцького району планує представляти Волинь на всеукраїнській спартакіаді серед команд депутатів обласної, районних, міських, селищних та сільських рад.