Центр культури, туризму, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради провів атестацію працівників закладів культури Підгайцівської сільської ради. Атестаційна комісія заслухала звіти 17-ти працівників про виконану роботу, творчі досягнення, участь у конкурсах за попередні роки та винесла вердикт.

Заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько розповів, що після об’єднання у громаді діє 13 клубних закладів: 7 будинків культури  - у селах Липини, Піддубці, Підгайці, Лище, Звірів, Романів, Борохів та 6 сільських клубів – у селах Веснянка, Воротнів, Вишнів, Гаразджа, Пальче, Крупа.

Атестацію вирішили провести наприкінці року, аби систематизувати роботу закладів культури та оцінити перспективи діяльності щодо концертної та гурткової діяльності на наступний рік.  Комісія у складі провідних спеціалістів Підгайцівської сільської ради у сфері освіти та культури оцінювала професійні та ділові якості працівників закладів культури громади,  можливості їх професійного та посадового росту.

 За словами директорки КЗ «Центр культури, туризму, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради» Тетяни Ковжук, усіх працівників культури атестовано як таких, що відповідають займаній посаді. За результатами проведеної атестації складено протоколи, оформлено атестаційні листи, рекомендовано направлення усіх працівників на курси підвищення кваліфікації.