Вітаємо з Днем Збройних сил України!

Дата: 06.12.2021 09:19

6 грудня відзначають День Збройних Сил України. Це свято об'єднує всіх військовослужбовців країни, та тих, хто готовий в будь-який момент боронити кордони своєї Батьківщини.

Найцінніше в нашому житті – мир, спокій і стабільність, тому немає вищої честі, ніж бути захисником рідної країни.

Захищати незалежність та територіальну цілісність рідної землі в усі часи було благородним покликанням та обов'язком справжніх патріотів.

Українська армія є національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Дякуємо за доблесну службу всім військовослужбовцям, учасникам АТО, ветеранам, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів. Щиро бажаємо нашим захисникам віри у перемогу, міцного здоров’я, військової вдачі, а їхнім сім’ям – героїв, які завжди повертаються додому!

З повагою керівництво, колектив та депутатський корпус Підгайцівської сільської ради.