У Підгайцівській громаді провели фестиваль талантів до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2021 20:09

Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр Підгайцівської сільської ради" провів фестиваль талантів до Міжнародного дня людей з інвалідністю.
Учасники підготували фото та відео своїх талантів, які були розміщені на сторінці установи у фейсбук. Підписники та всі небайдужі мали можливість підтримати юні обдарування вподобайками. Голосування тривало 3 дні з 29 листопада по 2 грудня.

Усі діти отримали гарантовані призи та супер-призи за  три перші місця, чиї роботи набрали найбільше вподобань:

1. Анна - 10 років (194 вподобання);
  2. Світлана – 8 років (151 вподобання);
  3. Анастасія – 8 років (122 вподобання).

Подарунки забезпечили для діток Меценати: підприємства ТМ"Tigres", Громадська організації "Рух 323" та Таємничий Благодійник.

Директор КУ Юрій Туровський та заступник Підгайцівської сільського голови Валентин Приходько подякували батькам та діткам за їх старання, за участь у фестивалі та вручили подарунки.

Валентин Приходько зазначив, що: "Така щоденна турбота та участь у фестивалі дуже важливі, адже допомагають мужнім діткам та їх батькам забувати про труднощі та наповнюють їх серця теплотою і впевненістю в завтрашньому дні".