Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна привертає увагу до потреб, захисту прав, гідності і добробуту людей з обмеженими можливостями.

Цей день встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року. Кабінет Міністрів України затвердив Національну стратегію зі створення без бар’єрного простору в Україні до 2030 року, що передбачає покращення в усіх сферах життя для різних суспільних груп, зокрема людей з обмеженими можливостями. 

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я та не забувати, що вони потребують допомоги та уваги. Ці люди є повноцінними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними та часто надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

Бажаємо їм і їхнім сім’ям витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності плани та задуми.

Дякуємо всім, хто опікується людьми з обмеженими можливостями, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає мужнім людям забувати про труднощі, а їх серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні.

До слова, Підгайцівська сільська рада підтримала 115 сімей з дітьми з обмеженими можливостями матеріальною допомогою на загальну суму 57500 грн.