В рамках постійної взаємодії податкової служби з територіальними громадами 2 грудня відбулася робоча зустріч заступників голови Підгайцівської сільської ради Леоніда Гроголя та Валентина Приходька з податківцями. На зустрічі були присутні старости Підгайцівської сільської ради.

Основне питаннями, яке обговорювалося - своєчасної сплати плати за землю та податку на нерухоме майно. На даний час основним завданням є налагодження співпраці з Підгайцівською територіального громадою щодо стягнення заборгованості, що збільшить надходження до бюджету громади.

Задля цього необхідно налагодити координацію роботи та проводити роз’яснювальну роботу з мешканцями. Платникам, які мають заборгованість з плати за землю та податку на нерухоме майно необхідно терміново погасити заборгованість.  

Особлива увага під час зустрічі була приділена, також, організації спільної роботи щодо залучення до декларування доходів власників паїв.

За додатковою інформацією та роз’ясненнями мешканців просимо звертатися до Центру обслуговування Платників податків за номером (0332)777190.