Мартинюк Олена – вчитель фізичного виховання Борохівської гімназії взяла участь у проект «ПОСИЛКА УСПІХУ», який фінансується за кошти благодійного фонду Klitschko Foundation.

У вересні-жовтні протягом 2 місяців вона проходила навчання разом з 150 вчителями-фізкультурниками з усієї України у діджитал-просторі Impactum у таких форматах: відео, подкасти, дискусії, Zoom-дзвінки, віжуал-бокси.

За успішну участь, виконання всіх навчальних модулів, педагогиня  отримала для Борохівської гімназії спортивний інвентар – 4 футбольних м’ячі, 4 баскетбольних, 4 волейбольних; тренерську безрукавку та бейсболку.


«Я дуже рада, що взяла участь в навчанні, адже отримала корисні нові знання для ефективної роботи з учнями, познайомилися з вчителями та вчительками фізичного виховання з усієї країни, ми обмінялися один з одним досвідом, навчилися як реалізовувати власні проєкти та втілювати локальні ініціативи у своїх громадах. Бажаю кожному вчителю нашої Підгайцівської ТГ долучатись до подібних проектів», - підсумувала Олена Мартинюк.
Про суть проекту читайте за посиланням: https://www.klitschkofoundation.org/projects/sport/posilka-uspikhu/