Оголошується конкурс української патріотичної сучасної пісні «Срібні дзвіночки»

Дата: 30.11.2021 13:44

В закладах загальної середньої освіти Підгайцівської громади проходитиме конкурс української патріотичної, сучасної пісні «Срібні дзвіночки».
До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх навчальних закладів, які готують до конкурсного виконання по одному твору.

Пісні можуть виконуватись акапельно, під супровід або інструментальну фонограму без запису голосу (-).
Конкурсанти змагаються у трьох вікових категоріях:

• молодша – 6-10 років;
  • середня – 11-14 років;
  • старша – 15-18 років.

Заявки (згідно додатку), відеозаписи виступів необхідно завантажити на будь-який файлообмінник, наприклад https://fex.net (формат файлу MPEG-4) та надіслати посилання на скачування файлу до 10 січня 2022 року до Відділу освіти,  культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради (ел. адреса  pidgaycs-osvita@ukr.net.
Відео роботи переможців будуть подані до Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів для участі в обласному конкурсі української патріотичної, сучасної пісні «Срібні дзвіночки» у 2021-2022  н.р.