На території Борохівської гімназії Підгайцівської сільської ради встановили тренажери під відкритим небом, де усі охочі можуть займатись фізичною культурою.

Староста округу, Катерина Маннонова, розповіла, що наприкінці літа з пропозицією облаштування такого спортивного комплексу звернулася до Галини Красовської – директорки ТОВ «Набуток» - однієї з компаній аграрної групи підприємств «Вілія». Підтримала ініціативу старости Підгайцівська сільська рада, яка зробила благоустрій дитячого майданчика в с. Борохів. Сільською радою було облаштовано тверде покриття та встановлено спортивні тренажери, які закупили за кошти мецената. Комплекс під відкритим небом  містить тренажери, які дозволяють задіяти практично всі базоваі групи м’язів та сприяють зміцненню кардіо системи.  

Таким чином, для учнів Борохівської гімназії та місцевих жителів  з’явилася можливість займатися фізичними вправами та активно проводити дозвілля на свіжому повітрі.

Староста зауважила, що:  «Це є найкращим проявом співпраці влади та бізнесу на благо громади. Та висловила подяку Підгайцівському сільському голові Юрію Семенюку за оперативну підтримку в здійсненні благоустрою та встановленні тренажерів, а  Галині Красовській за активну громадську позицію».