«…Своє життя поклали на ваги, І не вагались жодної хвилини. Злякалися, спинились вороги. І ми сьогодні маєм – Україну!» Ольга Калина.
Оголошується конкурс учнівської творчості на тему: «Заради честі, миру і майбутнього України» у номінаціях:  «Література», Історія України і державотворення». 
І етап Конкурсу з 22 листопада 2021 року по 10 січня 2022 року проходитиме в закладах загальної середньої освіти.
До 10 січня 2022 року до Відділу освіти,  культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради (ел. адреса: pidgaycs-osvita@ukr.net) необхідно подати заявку на участь і не більше двох творчих робіт у кожній номінації, оформлених відповідно до вимог.
До розгляду у конкурсі приймаються роботи (у друкованому та електронному варіантах), де має бути висвітлено таке явище, як «феномен добровольця», притаманне українському народу, може бути описано патріотизм та героїзм, самовідданість та відвага, вірність українському народу сучасних добровольців-патріотів, які першими відчули відповідальність і стали на захист нашої держави. Роботи з історії повинні носити дослідницький характер.
Зразок заявки на участь у конкурсі та детальні умови за посиланням: https://rada.info/upload/users_files/04332331/b50b2e2abb2aab44880abf798863feec.docx