Відділ освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради оголошує проведення конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Святвечір».

На Конкурс подаються:
•    традиційні атрибути різдвяно-новорічних свят (новорічні ялинки, вертепні шопки, різдвяні зірки, маски ряджених, реквізити колядників і щедрівників, дідухи, павуки);
•    твори народного мистецтва на різдвяно-новорічну тематику; 
•    сучасні новорічні прикраси, які мають відношення до традиційної народної культури.

Перший етап конкурсу проведуть керівники закладів загальної середньої освіти Підгайцівської сільської ради, керівники гуртків та секцій. 
До участі у ІІ-му етапі подаються матеріали переможців І-го етапу Конкурсу  у трьох вікових групах:
І група – 8-11 років;
ІІ група – 12-14 років;
ІІІ група – 15-18 років;

Заклад освіти має можливість представити до ІІ-го етапу конкурсу не більше 5 робіт, зробивши фото формату 20х30 у 2-3 ракурсах.

Заявки разом з роботами на участь у кожному етапі Конкурсу подаються до відповідного оргкомітету на місцях. Заявки та роботи на участь у ІІ-му етапі Конкурсу подаються за адресою: Луцький район, с. Підгайці, вул. Шкільна, 30 або на ел. пошту pidgaycs-osvita@ukr.net. до 01 грудня 2021 року.

Роботи переможців другого етапу конкурсу будуть представлені   в обласному етапі конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Святвечір» (дистанційно) у 2021-2022 н.р.