Рятувальники провели рейд з дотримання правил пожежної безпеки у побуті

Дата: 19.11.2021 14:03

Сьогодні, 19 листопада 2021 р. рятувальники Управління ДСНС України у Волинській області провели профілактичні бесіди з місцевими мешканцями, які опинилися у складних життєвих обставинах.

У супроводі начальника Відділу соціального захисту населення Підгайцівської сільської ради Катерини Голубович, обстежили умови дотримання правил пожежної безпеки та провели інформаційно-роз'яснювальну роботу  у 5 сім'ях.

Серед них, у 4 були виявлені явні порушення правил пожежної безпеки та правил безпечного користування газовими та нагрівальними приладами (печі, колонки, котли, газові балони).

Працівниками були також обстежені системи відведення чадного газу.

Мешканцям надали рекомендації щодо уникнення надзвичайних ситуацій та пожеж, адже у холодну пору року значно зростає кількість жертв отруєння чадним газом, вибухів газоповітряних сумішей, випадкових займань від іскор.

Шановні мешканці, будьте обережні та дотримуйтесь правил пожежної безпеки, адже це може врятувати життя вам та вашим рідним.