Привітання сільського голови з Днем Гідності та Свободи

Дата: 19.11.2021 12:57

Шановна громадо! Щиро вітаю з Днем Гідності та Свободи!

21 листопада ми згадуємо дві сторінки з історії нашої держави, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї батьківщини і себе - Помаранчеву революцію та події «Євромайдану». Українці показали перед всім світом, що для них найвищою цінністю є честь, гідність, свобода свого народу, проявивши єдність, відданість і самопожертву заради майбутнього.

Герої Небесної Сотні віддали життя за своїх рідних та за кожного з нас, за щире прагнення жити у вільній, демократичній й суверенній державі.

Сьогодні боротьба за свободу і далі продовжується, адже від зовнішньої агресії нас захищають патріоти, наші земляки…

Свої життя в боротьбі за Україну віддали найкращі, про їх мужність та героїзм переказуватиметься з покоління в покоління. Низький уклін бійцям, які показують усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян. Щира подяка всім волонтерам.

Нехай буде мирне небо над Україною, а любов до рідної землі єднає нас у боротьбі за свободу, гідність, право на краще майбутнє.

З повагою,

сільський голова                                        Юрій Семенюк