Стартував перший етап фото-відео конкурсу «Україна - це ми!»

Дата: 18.11.2021 15:20

13 грудня 2021 року відбудеться перший етап обласної акції «Україна - це ми!» серед дітей та учнівської молоді закладів освіти Підгайцівської сільської ради.
до 10 грудня 2021 року учнівські, студентські колективи, гуртки, дитячі та молодіжні організації, а також окремі учні, студенти, вихованці можуть подати конкурсні роботи до Відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради.

Акція проводиться у двох вікових групах: молодша група (10-14 років); старша група (15-21 рік) за номінаціями:

• «Україна очима дітей, молоді» (відображення на фото національної символіки (державної, народної, військової), яка уособлює історію та сутність  України; національно-патріотичних подій, якими їх бачать діти, молодь);
  • «Люди, які змінюють світ» (фото видатних особистостей сьогодення, Героїв, які живуть серед нас);
  • «Україна в об’єктиві туриста» (відображення природних, історико-культурних об’єктів, туристських подорожей, експедицій, походів, екскурсій, змагань) за рубриками:
  • «Краща фотографія» за жанрами: пейзаж, репортаж;
  • «Кращий слайд-фільм»;
  • «Кращий відеофільм».

Від закладів освіти на конкурс надсилається не більше шести робіт (по одній роботі з кожної номінації).
Переможці та призери Акції будуть нагороджені  грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради та візьмуть участь в обласному етапі конкурсу.
Вимоги до робіт, посилання на гугл-форми реєстрації розміщені на сайті Підгайцівської сільської ради за посиланням: https://rada.info/upload/users_files/04332331/cb643b943b60b973b886fcc00e483c66.docx