Перевізник уточнив графік руху за маршрутом «150» - «Завокзальний ринок – с. Підгайці»

Дата: 17.11.2021 15:30

У зв’язку з тим, що маршрут № «150» - «Завокзальний ринок – с. Підгайці» відновлений не так давно то відбувається уточнення графіку руху, можливі відхилення у часі на кілька хвилин.

За останньою інформацією, перевізник також працює над розробленням графіку руху на вихідні, як тільки він буде готовий, його оприлюднять на офіційній сторінці громади у Фейсбуці та на сайті Підгайцівської сільської ради.

Відправляється маршрутка з Луцька у напрямку села Підгайці від зупинки громадського транспорту біля торгового центру «Караван» та рухатиметься в напрямку села Підгайці через вулиці: Конякіна - Гордіюк - Соборності - Молоді - Відродження - Рівненська - Київський майдан - Дубнівська - с.Підгайці вул.Шкільна - Молодіжна.

Кінцева зупинка у селі Підгайці по вулиці Молодіжна біля магазинчика «Family».

Із села Підгайці у напрямку Луцька маршрутка стартує від магазину «Family» по вулиці Молодіжна і далі за маршрутом:

вул. Шкільна с.Підгайці

вул. Дубнівська