Аварійну ділянку автошляху, яка виникла у селі Воротнів над водопропускною спорудою біля домогосподарств по вулиці Застав’є, 5 А, обстежили спеціалісти Служби місцевих автомобільних доріг у Волинській області та Підгайцівської сільської ради.

Близько року тому дорожнє полотно на цій ділянці почало просідати та давати тріщини, тому місцеві мешканці та староста села Олена Голубович звернулися до депутата Підгайцівської сільської ради Святослава Карбовського, а він, своєю чергою, запропонував обранцям громади під час чергової сесії надіслати колективне звернення до ДП «Служби місцевих автомобільних доріг у Волинській області» з проханням відремонтувати проблемну частину дороги.

Під час виїзної наради вирішили, що дорожники у цьому році прочистять замулені залізобетонні труби, які проходять під дорожнім полотном, а вже у наступному році повністю замінять водопропускну споруду та асфальтне покриття на ній.

Силами Комунального підприємства при Підгайцівській сільській раді днями розчистять підхідний канал до водовідвідної труби, аби дорожникам було зручніше працювати.