У Підгайцівській сільській раді презентували цифрову систему управління документами і процесами

  • 547

12 листопада 2021 року в Підгайцівській сільській раді відбулась зустріч – презентація для представників територіальних громад цифрових рішень з системи управління, консолідації даних з метою їх накопичення та оптимізації  роботи, збільшення бюджету, забезпечення прозорості.

На зустрічі були присутні заступники Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь, Валентин Приходько, начальник ЦНАП Наталія Муравйова, начальник відділу земельних ресурсів та кадастру Віталій Копюк, гості з Боратинської сільської ради.

 

Презентував програмний продукт Сергій Мірко, представник однієї з установ - розробників, який зазначив, що Програмне забезпечення ДОК ПРОФ надає можливість повноцінного управління територіальною громадою з використання системи електронного документообігу.

Система АСУД «ДОК ПРОФ 3» впроваджена  Мукачівською міською радою та іншими громадами. Вона забезпечує автоматизацію процесів загального діловодства, контролю виконання доручень керівництва, поточної роботи з документами в структурних підрозділах підприємства, обробку й узгодження проектів документів, ведення електронного архіву, обміну документами із зовнішніми системами документообігу.

 

Роман Тишкун, розповів, також, про переваги електронної «Системи управління земельними ресурсами».

Метою зустрічі було перейняття досвіду та вивчення кращих практик впровадження цифрових рішень на місцевому рівні.