Талановиті малюнки школярів відзначили грамотами Відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради

Дата: 11.11.2021 15:00

Вітаємо переможців першого етапу заочного конкурсу малюнків в техніках живопис, графіка, комп´ютерна графіка на військово-патріотичну тематику, проведеного Відділом освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради серед закладів загальної середньої освіти громади.

У номінації «Живопис»:
1 місце: Андросюк Богдану, ученицю Воротнівської гімназії Підгайцівської сільської ради (керівник Нікітчук Катерина Олексіївна) за малюнок «Я чекатиму» ;
2 місце: Романюк Дарину, ученицю Хорлупівської гімназії Підгайцівської сільської ради (керівник Протасюк В.Г.) за  малюнок «Герой України»;
3 місце: Миколайчука Богдана, учня Хорлупівської гімназії Підгайцівської сільської ради (керівник Протасюк В.Г.) за  малюнок «Захисник України».

У номінації «Графіка»
1 місце: Козак Марію, ученицю Воротнівської гімназії Підгайцівської сільської ради (керівник Нікітчук Катерина Олексіївна) за малюнок «У щасливу путь»;
2 місце: Слушаєва Максима, учня Хорлупівської гімназії Підгайцівської сільської ради (керівник Протасюк В.Г.) за малюнок «Захисник України».

У номінації «Комп’ютерна графіка»

1 місце: Мазурчак Вікторію, ученицю Звірівської гімназії Підгайцівської сільської ради (керівник Мазурчак Наталія Валеріївна) за малюнок «На сторожі миру».

Переможці відзначені грамотами Відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради.

Дякуємо наставникам за патріотичне виховання підростаючого покоління, формування у юних громадян любові до свого народу, його історії та культури. Бажаємо учасникам перемоги у обласному етапі заочного конкурсу малюнків.