У Підгайцівській громаді відзначили кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 10.11.2021 16:54

З нагоди професійного свята заступники Підгайцівського голови Валентин Приходько та Олександр Бляшук привітали та вручили подяки кращим працівникам культурної сфери Підгайцівської громади від посадовців різних рівнів - народного депутата України Валерія Стернійчука, голови Волинської обласної ради Григорія Недопада та Підгайцівського сільського голови Юрія Семенюка.

Відзнаки народного депутата України з рук Олександра Бляшука отримали:

• Баранюк Ніла Михайлівна - директорка БК с.Липини;
  • Чиж Світлана Євгеніївна - директорка БК с. Борохів;
  • Ярмолюк Тетяна Миколаївна – директорка БК с. Романів.

Почесну грамоту Волинської обласної ради за плідну творчу працю та значний особистий внесок у розвиток української культури вручили завідувачці будинку культури села Веснянка Звірівського старостинського округу Тамарі Ростиславівні Бондар.

Від сільського голови подяки отримали:

• Галайда Олександр Гордійович - завідувач клубом с. Воротнів;
  • Чайка Леонід Валерійович - завідувач клубом с. Гаразджа;
  •  Демчинський Олександр Віталійович - директор БК с. Піддубці;
  • Авєшнікова Надія Євгеніївна – бухгалтерка КЗ «Центр культури, туризму, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради»;
  • Лісовська Діана Ігорівна -культорганізаторка;
  • Ступак Галина Василівна - завідувачка клубу с. Пальче.

Директорка Центру культури, туризму, молоді та спорту Підгайцівської сільради Тетяна Ковжук, своєю чергою, за вагомий внесок у розвиток аматорського мистецтва на теренах Підгайцівської громади та Волині відзначила подякою Народний аматорський ансамбль народної пісні «Терниця» із села Веснянка Звірівського старостинського округу та Народний аматорський ансамбль народної пісні «Горлиця» з с. Романів Романівського старостинського округу.