9 листопада в залі засідань Підгайцівської сільської ради відбулась зустріч представників Молодіжної ради при Підгайцівській сільській раді з Головою Молодіжної ради при Волинській обласній державній адміністрації Дем’яном Петриком.

Голова Молодіжної ради Ольга Кобилянська привітала усіх присутніх та представила гостя.

«В складі нашої ради є Вербицька Софія, яка є також членом Молодіжної ради при Волинській обласній державній адміністрації. З її допомогою, приймали першого гостя нашої ради. Усі були дещо схвильовані, адже перша робоча зустріч для членів нашої ради…Дем’ян, з притаманною йому професійною легкістю, розрядив обстановку, розпочавши зі знайомства з усіма присутніми..», - зазначила Голова Молодіжної ради.

Молодь розповідала про себе та свої захоплення, аргументувала мотивацію участі у  Молодіжній раді. Спілкування вийшло невимушеним, на «дружній хвилі».

Дем’ян Петрик розповів про роботу молодіжної ради загалом, про функції та можливості консультативно-дорадчого органу. Також, ознайомив детальніше з позитивними сторонами, попередив молодь про негативні моменти, які можуть виникнути в роботі.

 

Наприкінці зустрічі Дем’ян Петрик підсумував розмову: «Оцінювати вас ще зарано, оскільки ви тільки-но створилися, тому налагоджуйте контакт, розробіть план ваших дій.  Хочу, щоб ви розуміли, що я не просто приїхав і поїхав – будемо на зв’язку, і при необхідності готовий допомогти».

Усі учасники зустрічі залишились задоволені знайомством, - підсумувала Ольга Кобилянська.