Тренування на свіжому повітрі із відомим артистом або спортсменом на території Підгайцівської громади – реальність, яка доступна кожному.

В рамках  програми Президента України «Здорова країна» та соціального проєкту «Активні парки - локації здорової України» у Підгайцях, Крупі, Романові та Лищі облаштували спортивні локації для занять спортом просто неба.

Усі охочі  зможуть самостійно виконувати вправи, які допоможуть оздоровитись та збільшити рухову активність, достатньо лише бажання та смартфон з доступом до інтернету.

На спортивному майданчику є інформаційні дошки із QR кодами, які зчитуються за допомогою смартфону і перенаправляють у додаток, де кожен зможе обрати індивідуальний блок вправ та потрібний рівень складності.

Після введених параметрів, додаток запропонує відеотренування від відомих чемпіонів та українських зірок, які можна виконувати на майданчику, щоразу підвищуючи рівень складності.

Заступник Підгайцівського сільського голови Олександр Бляшук сподівається, що таке сучасне рішення зацікавить дітей та молодь та сприятиме активнішим заняттям спортом. Та додав, що усі майданчики придбані та встановлені коштом громади.