Окрім вже діючого поліцейського офіцера Підгайцівської громади - Толстіхіна Миколи який працює в громаді з 2020 року, з 29.10.2021 на посаду призначений ще один поліцейський офіцер громади, про це повідомили на офіційній сторінці у фейсбук поліцейських офіцерів Підгайцівської громади

Отож, знайомтесь капітан поліції - Остапчук Олександр.

В 2015 році Олександр закінчив Національну академію внутрішніх справ України, після чого розпочав кар’єру правоохоронця, працював у відділках поліції м. Ковеля та Рожища на посадах дільничого офіцера поліції і інспектора груп реагування патрульної поліції. З 2019 року працював в секторі превентивної комунікації «Поліція діалогу» в м.Луцьку, де забезпечував дотримання публічної безпеки та порядку на території Волинської та інших областей України. Влітку 2021 року пройшов конкурс та навчання в м. Харкові на посаду поліцейський офіцер Підгайцівської громади.

ТОП-3 запитань до Олександра Остапчука: "Що для вас означає проект «Поліцейський офіцер громади»?" - "Для мене даний проект це одна з найкращих реформ Національної поліції, який допоможе підняти рівень довіри населення до поліції. ПОГ є частиною громади, який відповідає за безпеку жителів громади, а також своєчасно реагує та вирішує проблеми жителів громади. Постараюсь докласти максимум зусиль аби наша громада стала однією з найбезпечніших громад області та країни." - "Хто є вашим натхненником по життю?" - "Насамперед це моя сім’я: дружина та син. Їх підтримка — моя рушійна сила." - "Ваше хобі та захоплення?" - "Захоплююсь бігом, риболовлею та подорожами."