Вітаємо переможців обласного фестивалю юних гумористів «Гумор і сміх об'єднують всіх»

Дата: 05.11.2021 12:38

28 жовтня 2021 року відбувся обласний фестиваль юних гумористів «Гумор і сміх об’єднують всіх».

Щиро вітаємо переможців художнього читання, театрального мистецтва та малювання з Підгайцівської громади, які здобули призові місця:

Портечко Владислав - 2 місце у номінації «Веселі усмішки», молодша вікова категорія - виконання байки, гуморески, монологу, фейлетону, власного твору, прози (комедійного характеру), учень Лищенського ліцею Підгайцівської сільської ради (керівник Редько Світлана Володимирівна) за виконання твору «Як ми колись учились»;

Антонюк  Софія - 3 місце у номінації «Власні усмішки», середня вікова категорія - написання двох власних творів гумористичного жанру (проза, поезія), учениця Лищенського ліцею Підгайцівської сільської ради за твори «Ранковий переполох», «Гіркий мед»;

Ткачук Софія - 3 місце у номінації «Чарівний пензлик», молодша вікова категорія - виконання власних художніх робіт або дружніх шаржів та коміксів у молодшій віковій категорії, учениця Піддубцівського ліцею Підгайцівської сільської ради (керівник Целєва О.А.) за  малюнок «Веселі усмішки».

Дякуємо переможцям за активну життєву позицію, а їх наставникам за підтримку талановитих дітей і молоді, розвиток творчих здібностей, відкриття юних обдарувань, сприяння популяризації художнього читання, театрального та художнього мистецтва.