4 листопада 2021 року відбулась робоча зустріч представників  Підгайцівської сільської ради з директором ТОВ «Преміум Сервіс ЛТД» Олександром Куденчуком – перевізником маршруту30  «с. Богушівка – с. Підгайці» .

На зустрічі були присутні заступники Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь, Валентин Приходько, Олександр Бляшук, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Жанна Скороход, директор Підгайцівського ліцею Лариса Ляшук, відповідальна особа за координацію розвитку інфраструктури та транспортної мережі - Тетяна Тирилюк та керівники фінансового, соціального, організаційно-правового та кадрового відділів, депутат  Підгайцівської сільської ради -  Микола Господарик.

 

Сторони напрацювали попередній механізм щодо забезпечення перевезення школярів з використанням електронного квитка. Домовились, що на території громади діятимуть ті ж умови перевезення для школярів, що і в Луцькій територіальній громаді. Вартість проїзду для учнів складатиме 4 гривні. Найближчим часом, сільська рада закупить електронні квитки для учнів Підгайцівського ліцею.

Щодо забезпечення проїзду пільгових категорій громадян та виготовлення для них персоніфікованих квитків, перемовини  будуть продовжені у тристоронньому форматі, з представниками CityCard.