Статистика коронавірусу за добу у Підгайцівській громаді та на Волині

Дата: 03.11.2021 11:29

На Волині протягом попередньої доби, 2 листопада, зареєстровано 679 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей –73, медпрацівників – 6).
Також за добу: Одужало (осіб) – 529, летальних випадків (осіб) – 30, з них: Луцький район – 15, Підгайцівська ТГ – 1.
Здійснено тестувань за добу: методом ПЛР (осіб) –2452, методом ІФА (осіб) – 393.
Виявлено позитивних випадків за добу в Підгайцівській ТГ – 9 хворих.
Вакцинація від COVID-19: За добу 02 листопада 2021 року проти COVID-19 в області проведено 7054 щеплення. Першою дозою щеплено 5323 особи та другою дозою – 1731 особу.

Підготовлено за даними: http://www.volynpost.com/news/194302-na-volyni--rekordna-kilkist-smertej-vid-koronavirusu-za-dobu