У Підгайцівській громаді розпочали ремонт ще однієї вулиці. ФОТО

Дата: 02.11.2021 13:56

У селі Вишнів Підгайцівської громади розпочали ремонт вулиці Центральна від вулиці Лесі Українки до дачного масиву «Вишенька». Поточний середній ремонт планують завершити навесні 2022.

Заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь розповів, що нині підрядник розчищає територію від нашарувань грунту, узбіччя - від чагарників та дрібнолісся, зрізає аварійні сухостійні дерева, викорчовує пні.

Після цього механізованим способом розбиратимуть асфальтобетонне покриття та готуватимуться для заміни дорожнього покриття.

До холодів дорожнє корито планують засипати двома шарами щебеню товщиною 25 сантиметрів, вирівняти та утрамбувати поверхню, яка стане основою для укладання навесні фінішного шару щебеню з бітумною емульсією.

Вартість реалізації проекту - 3 900 150,00 грн, частина із цих коштів – субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам.