Не паліть листя - це шкодить людині та довкіллю

Дата: 01.11.2021 16:25

Шановні мешканці громади!
Осінь асоціюється у нас не лише з красивим різнобарвним листям. Після того, як листя опало з дерев, чимало з вас згрібають його до купи, а потім підпалюють.
Незважаючи на те, що вже довгий час екологи та медики говорять про шкоду від спалювання рослинних залишків, а законодавство України забороняє це робити, мешканці сіл досі не позбулися цієї шкідливої звички.

Інформуємо, що в період проведення польових робіт з серпня по жовтень 2021 року на мешканців Підгайцівської громади поліцією було складено 12 протоколів за спалювання сміття.

Штрафи за це порушення чималенькі. Для фізичних осіб від 340 грн. до 1360 грн., залежно від рішення адміністративної комісії. Для посадових осіб від 850 грн. до 1700 грн - за порушення правил благоустрою. Якщо штрафують екологи, то доведеться сплатити ще більше -  від 3000 до 6000 грн.

Будьте свідомими, адже ми всі цим дихаємо!