Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»

Дата: 01.11.2021 12:02

20 жовтня 2021 року відбувся обласний заочний етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу».

5 робіт учасників конкурсу з Підгайцівської громади визнали переможцями у номінації «Поезія», де загалом було представлено 147 робіт.
Твори, які відзначили, вирізнялися оригінальністю мислення, змістовністю, рівнем творчої майстерності. Автори прагнули відшукати свій стиль, показати власний поетичний почерк.
 Отож, серед учнів і вихованців закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти Підгайцівської громади, визнані переможцями та будуть нагороджені грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації наступні учні:
У молодшій віковій категорії (7-10 років):
за зайняте ІІІ місце Макара Юрій - учень Підгайцівського ліцею, «300-й воїн битви під Берестечком», керівник Щербакова Наталія;

У середній віковій категорії (11-14 років):
за зайняте ІІ місце - Єфіменко Дарина - учениця  Підгайцівського ліцею; «З вірою у серці», керівник Наумчик Галина;

У старшій віковій категорії (15-18 років):
за зайняте ІІІ місце - Кальченко Валерія - учениця Лищенського ліцею, «Лист до матері», керівник гуртка Назарук Євгенія;

за зайняте ІІІ місце: Шишко Дарину - ученицю  Романівського ліцею Підгайцівської сільської ради, «Багаття незламного духу палає», учасниця літературно-театрального гуртка «Орфей»;

за зайняте ІІІ місце: Семенюк Аліну - ученицю Романівського ліцею Підгайцівської сільської ради Луцького району, «В полі широкім матір стояла», учасниця літературно-театрального гуртка «Орфей».

Керівник відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради Жанна Скороход висловлює подяку всім дітям та їх наставникам, які перемогли в обласному етапі конкурсу. Адже, його мета - розвиток почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави, виховання любові до Батьківщини, рідної мови, національної культури, виявлення та підтримка обдарованих, талановитих дітей.
Бажаємо всім, кого відберуть до участі у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» -  перемоги.