Стартує рух автобусного маршруту № 30 с. Підгайці – с. Богушівка

Дата: 29.10.2021 16:13

Шановні жителі громади!

Повідомляємо, що з 2 листопада 2021 року стартує  рух автобусного маршруту № 30 с. Підгайці – с. Богушівка. Повідомляємо, що оплата проїзду відбуватиметься виключно електронним квитком CityCard , телефонним додатком CityCard або банківською чіповою карткою.

Зауважуємо, що електронний квиток  у перші дні курсування маршруту № 30 можна буде придбати у водія автобуса.

УВАГА!!! Готівкою розрахуватись за проїзд не буде можливості.

Розклад руху автобусного маршруту № 30 с. Підгайці – с. Богушівка розміщено на офіційному сайті громади за посиланням: https://rada.info/upload/users_files/04332331/57819f40e1504cbde0b2881de6512b48.xls