Бібліотекарі громади працюватимуть з людьми, які опинилися у складних життєвих обставинах

Дата: 28.10.2021 20:03

В приміщенні зали засідань Підгайцівської сільської ради 28 жовтня 2021 року відбулась робоча нарада бібліотекарів бібліотек-філій Підгайцівської сільської ради.

Директор Валентина Герлінська окреслила основні напрями просвітницької та інформаційної роботи бібліотек та належної підготовки до осінньо-зимового періоду з дотриманням вимог пожежної безпеки у закладах під час опалювального сезону.

Ознайомила присутніх з переліком та правилами нових карантинних обмежень.

Також обговорили потреби бібліотек щодо забезпечення книжкового фонду та періодичними виданнями.

Заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько зазначив, що в перспективі бібліотеки повинні стати інформаційними центрами для своїх населених пунктів.

Особливу увагу бібліотечних працівників посадовець звернув на необхідність спілкування, відвідування та інформування спільно з соціальними працівниками одиноких осіб похилого віку.

Начальник Служби у справах дітей Наталія Матвіюк рекомендувала працівникам бібліотек, також, звернути увагу на дітей, які живуть в сім'ях в складних життєвих обставинах. Адже, такі діти можуть потребувати додаткової уваги, а бібліотеки можуть стати тим місцем, в якому вони проводитимуть дозвілля з користю.