До уваги осіб, які мають намір створити фермерське господарство

Дата: 25.10.2021 15:01

Луцька районна державна адміністрація інформує, що 21 жовтня 2021 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання діяльності фермерських господарств».

Відповідно до Статті 9 вказаного Закону, новоствореним фермерським господарствам у період становлення (перші три роки після його створення), фермерським господарствам, зокрема з відокремленими фермерськими садибами, сімейним фермерським господарствам, фермерським господарствам, які провадять господарську діяльність та розташовані у гірських населених пунктах, на поліських територіях, визначених в установленому порядку Кабінетом Міністрів України, надається допомога за рахунок коштів державного бюджету, у тому числі через Український державний фонд підтримки фермерських господарств, а також може надаватися за рахунок коштів місцевих бюджетів. Кабінет Міністрів України щороку в проекті Державного бюджету України передбачає кошти на підтримку фермерських господарств.

Граничний строк подання документів для отримання бюджетних субсидій обмежений, тому особам, які мають намір створити фермерське господарство необхідно прискорити процес реєстрації.

Консультацію щодо здійснення державної реєстрації фермерського господарства можна отримати у відділі з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Луцької районної державної адміністрації за телефоном 72-81-34.