Оголошення про скликання дванадцятої чергової сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 23.10.2021 15:33

Дванадцята чергова сесія Підгайцівської сільської ради VIII скликання

відбудеться 2 листопада 2021 року о 14:00 годині в приміщенні Підгайцівської сільської ради за адресою:

с. Підгайці вул. Шкільна, 30, зала засідань

Порядок денний сесії № 12 від  02 .11.2021 року

1. Про затвердження порядку денного чергової  дванадцятої сесії Підгайцівської сільської  ради восьмого скликання.
  2. Про розгляд депутатських запитів.
  3. Про  звернення депутатів  Підгайцівської сільської ради до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України.
  4. Про внесення змін до рішення сесії від 25.05.2021 №7/39 «Про заборону продажу пива, алкогольних,слабоалкогольних напоїв, вин столових на АЗС».
  5.  Про затвердження розпоряджень сільського голови прийнятих в міжсесійний період.
  6. Про затвердження схеми організації дорожнього руху по вул. Миру в с.Піддубці  Луцького району Волинської області.
  7. Про передачу тевердопаливної котельні Вишнівської початкової школи в оперативне управління Комунальному підприємству при  Підгайцівській сільській  раді.
  8. Про передачу тевердопаливних котелень  закладів культури в оперативне управління Комунальному підприємству при Підгайцівській сільській раді.
  9. Про припинення права постійного користування земельними ділянками.
  10. Про надання дозволуна виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт будівлі Липинського закладу дошкільної освіти .
  11. Про припинення права оперативного користування за відділом освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради будівлею Вишнівської початкової школи.
  12. Про  зміни до оплати праці керівникам, вихователям та технічному персоналу ЗДО.
  13. Про затвердження Кодексу етики голови та депутатів Підгайцівської сільської ради.
  14. Про затвердження Положення про інспектора з благоустрою Підгайцівської сільської ради.
  15. Про присвоєння назв вулицям на території Підгайцівської сільської ради.
  16. Про надання дозволу на розроблення  детального плану території.
  17. Про надання дозволу на затвердження детального плану території.
  18.  Про надання дозволу на розроблення проекту відведення  земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
  19. Про  надання дозволу  на розроблення проекту  відведення земельної ділянки  для ведення  особистого селянського господарства.
  20.  Про  надання дозволу  на розроблення проекту  відведення земельної ділянки  для ведення  індивідуального садівництва.
  21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  22.   Про надання дозволу на розроблення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в приватну  власність.
  23.  Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в приватну власність.
  24.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.
  25. Про оренду земельних ділянок.
  26. Про надання дозволу на розроблення експертної – грошової оцінки земельної ділянки.
  27. Про затвердження експертної – грошової оцінки для викупу земельної ділянки.
  28. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо  поділу (об’єднання) земельної ділянки комунальної власності.
  29. Про надання дозволу на затвердження  технічної документації щодо  поділу (об’єднання) земельної ділянки комунальної власності.
  30.  Про надання дозволу на затвердження  технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  земельної ділянки  комунальної власності.
  31. Про надання дозволу на виготовлення паспорта прив’язки тимчасової споруди.
  32. Про надання дозволу на переведення садового будинку у житловий.
  33. Про втрату чинності рішення Підгайцівської сільської ради  від 17.02.2021року  № 5/44-1.
  34. Різне.