22 жовтня 2021 року відбулись установчі збори з формування  Молодіжної ради при Підгайцівській сільській раді.

Голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування складу Молодіжної ради при Підгайцівській сільській раді Яна Гончарук відкрила  засідання ради й проінформувала присутніх щодо регламенту її роботи.

Заступник Підгайцівського сільського голови Олександр Бляшук запросив кожного кандидата на членство в Молодіжній раді розповісти про своє бачення розвитку молодіжної політики в громаді та окреслити напрямки майбутньої співпраці з владою. Ініціативи, зазначені молоддю, стануть основою поточного плану роботи ради та окреслять перспективи її розвитку.

Заступник голови ініціативної групи, директор КЗ «Центр культури, туризму, молоді та спорту» Тетяна Ковжук висловила підтримку озвученим ідеям молоді, а особливо - бажанню зробити їх дозвілля цікавим та намірам щодо зменшення часу перебування за гаджетами на користь здорового та активного способу життя.

Голосуванням було обрано та затверджено склад Молодіжної ради у складі 20 осіб:

 1. Балюк Аліна, с. Звірів
 2. Демидюк Роман, с.Борохів
 3. Васейко Олександр, с.Лище
 4. Колюбаєва Клеопатра, с.Струмівка
 5. Вербицька Софія, с.Підгайці
 6. Бортнік Оксана, с.Пальче
 7. Богданович Сергій, с.Липини
 8. Книш Вікторія, с.Романів
 9. Федорчук Анна, с.Вишнів
 10.  Кобилянська Ольга, с.Гаразджа
 11. Хвальчик Владислав, с.Піддубці
 12.  Плахтина Микола, с.Новокотів
 13.  Вовк Маряна, с.Хорлупи
 14.  Мельник Дарина, с.Підгайці
 15. Новосад Михайло, с.Липини
 16.  Крюкова Юлія, с.Веснянка
 17. Кошелюк Владислав, с.Верхівка
 18.  Демчук Віктор, с.Підгайці
 19. Григорєва Юлія, с.Липини
 20.  Лисенко  Олена, с.Воротнів

Головою Молодіжної ради обрано Кобилянську Ольгу Олександрівну із с.Гаразджа.

Заступником голови молодіжної ради стала Лисенко  Олена, с.Воротнів. Секретарем став Хвальчик Владислав, с.Піддубці. Термін повноважень складу Молодіжної ради - два роки.

Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк привітав новообраний склад та голову Молодіжної ради з обранням та побажав усім присутнім продуктивної праці на благо Підгайцівської громади, а він та члени виконкому будуть радо прислухатися до ініціатив такого важливого дорадчого органу.

Заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько запросив активних молодих людей до конструктивного діалогу та, навіть, запропонував тим, хто виявить бажання - місце помічника депутата обласної ради для покращення представництва інтересів молоді громади на обласному рівні.