Пошук

ОГОЛОСИЛИ ІІІ КОНКУРС КРЕАТИВНИХ ІДЕЙ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ «ЗРОБИМО ВОЛИНЬ КРАЩОЮ!»

Дата: 18.10.2021 11:34
Кількість переглядів: 1569

Фото без опису

Управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації, факультет економіки та управління Волинського національного університету імені Лесі Українки оголошують ІІІ конкурс креативних ідей для школярів «Зробимо Волинь кращою!», про це ідеться на сайті ВНУ імені Лесі Українки.

Факультет економіки та управління пропонує школярам тренінгову та консультаційну підтримку щодо втілення креативних ідей у напрямі розробки та впровадження стартап-проєктів для забезпечення і власного добробуту, і Волині.Оголосили ІІІ конкурс креативних ідей для школярів «Зробимо Волинь кращою!»

Ми покажемо на практиці як це зробити!

Якщо ти сучасний і креативний, якщо мрієш про власне успішне майбутнє та добробут рідної Волині – реєструйся учасником ІІІ конкурсу креативних ідей «Зробимо Волинь кращою!» (https://forms.gle/YgNwMrcTi84EEuA4A)

Положення та терміни проведення етапів конкурсу – на сайті http://zrobymovolynkrashchoiu.simplesite.com

Порядок і терміни проведення конкурсу

1. Конкурс відбуватиметься у три тури:

1.1. Формування у майбутніх учасників практичних знань і навичок щодо втілення креативних ідей у напрямі запровадження власного бізнесу для власного добробуту та Волині.1.1.Поінформування закладів освіти та залучення учнівської молоді до онлайн-школи фінансово-економічної грамотності – до 20 жовтня 2021 року (кількість учасників і локаційних центрів не обмежена).

1.2. Реєстрація учасників для онлайн-школи фінансово-економічної грамотності від факультету економіки та управління ВНУ імені Лесі Українки (https://forms.gle/YgNwMrcTi84EEuA4A) – із 26 жовтня по 1 листопада.

1.3. Проведення навчальних онлайн-тренінгів згідно з графіком – із 22 жовтня. Тематики тренінгів відповідають етапам наступних завдань. Тривалість одного тренінгу – до 15 хв. Тренінги викладатимуть з певною періодичністю на сторінці факультету економіки та управління у YouTube та Facebook.

1.4. Вручення учасникам сертифікатів слухачів тренінгу.

2. Формування, втілення та презентування креативних ідей учнівської молоді у вигляді Start-up.

2.1. Офлайн- й онлайн-тренінг для майбутніх команд учасниць щодо втілення креативних ідей і формування Start-up – 1–20 листопада (тривалість і графік узгоджується індивідуально з школою).

2.2. Підготовка презентацій на конкурс й онлайн-консультування з координатором-тренером – до 20листопада.

2.3. Подача заявки та презентації проєкту (у довільній формі) на сайт конкурсу http://zrobymovolynkrashchoiu.simplesite.com – 21 листопада.

2.4. Онлайн-голосування за презентації учасників на сторінці факультету економіки та управління у YouTube та Facebook – 22 листопада – 3 грудня. Визначення кращих конкурсних робіт за кількістю вподобайок у таких номінаціях: «Добробут громад», «Соціально спрямовані», «Відновлення культурно-історичної спадщини», «Екологоорієнтовані», «Бізнес, що створює робочі місця».

3. Бізнес-форум нагородження переможців конкурсу «Зробимо Волинь кращою!» – 10 грудня.

Ви отримаєте такі знання та вміння:

- як продукувати ідеї;

- як обґрунтувати креативну ідею та перетворити її у проєкт;

- як презентувати проєкт;

- як знайти інвестора та зацікавити його.

Упродовж процесу проходження тренінгів і залучення до ігрових методів навчання школярі матимуть змогу:

1) засвоїти потрібні життєві знання: основи фінансової грамотності та права, правила дослідження ринку, лідерства, інструменти продажів і техніки ведення переговорів;

2) отримають необхідні для реалізації проєкту компетенції: лідерство, креативність, командоутворення, ефективність, готовність до ризику та вміння ухвалювати рішення в умовах невизначеності, тобто т.зв. «компетенції 21 століття».

Кілька причин, чому варто брати участь у конкурсі:

1. Давати гарантію, що Ви станете винахідником, бізнесменом, креативним менеджером, знавцем-аналітиком ми не можемо. Але Ви отримаєте не лише унікальні можливості продемонструвати свої ідеї, а й усвідомлено ухвалювати рішення щодо вибору професії.

2. Тренінги та консультації дадуть змогу отримати важливі знання та навички.

3. Робота над ідеєю та проектом принесе незабутні емоції.

4. Ви навчитеся розробляти презентацію і працювати в команді.

5. Наші заняття наповнені інтерактивом. Над проєктами учні працюватимуть самостійно, що займає дитячі уми і відмінно підходить для дітей із різним рівнем підготовки.

6. Ми завжди тримаємо постійний контакт із Вами та Вашими наставниками.

Переможці конкурсу захистів стартап-проєктів отримають цінні подарунки!

НАША КОМАНДА ТРЕНЕРІВ БАЖАЄ ВСІМ УСПІХУ!!!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних