З нагоди святкування Свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва, Дня захисників і захисниць України та Річниці створення Української Повстанської Армії у місті Берестечко відбувся фестиваль «В єдності наша сила», участь в якому взяли представники з усіх громад Луцького району. 

Підгайцівську громаду на музичній сцені представили ансамбль народної пісні «Терниця» із села Веснянка Звірівського старостинського округу та народний аматорський ансамбль народної пісні «Горлиця» з с. Романів Романівського старостинського округу.


Представники Центру культури, туризму молоді та спорту Підгайцівської сільської ради встановили презентаційний намет, у якому частували та розважали гостей фестивалю, спілкувалися та обмінювалися досвідом з представниками інших громад. 


Делегацію від Підгайцівської територіальної громади представили Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк, заступники з питань виконавчих органів Олександр Бляшук, Валентин Приходько, директорка КЗ «Центр культури, туризму молоді та спорту» Тетяна Ковжук, депутати  Олександр Колошва, Діана Лісовська, Олександр Шевчук.


Фестиваль розпочався з громадської панахиди за участі Митрополита Луцького і  Волинського Михаїла у Свято-Троїцькому соборі міста Берестечко. Після цього розпочалась концертна програма за участі аматорських колективів Луцького району, представників обласної та районної влади, депутатів різних рівнів та очільників громад.


 Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк, своєю чергою, теж привітав усіх присутніх з прийдешніми святами - Днем Українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисників і захисниць України, нагадав про тих, кому ми сьогодні завдячуємо Незалежністю України, хто нині боронить східні кордони нашої держави.  


Сільський голова зазначив, що мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців та визволителів України на всіх етапах її багатовікової історії викликають глибоку пошану.