Вітання з Днем захисників і захисниць України

Дата: 13.10.2021 08:56

Дорогі жителі громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисників і захисниць України!
Мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців та визволителів України на всіх етапах її багатовікової історії викликають глибоку повагу.
Ми вшановуємо подвиги багатьох поколінь воїнів, всіх тих, хто кожного дня охороняє наш спокій і нашу рідну Україну. Вічна слава героям України. Міцного духу тим воїнам, які перебувають в гарячих точках.
Бажаю нашим захисникам здоров’я, незгасимої енергії, завзяття та сили, душевного спокою й покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях!

Миру та злагоди нашій країні, благополуччя та добробуту кожній українській родині!

З повагою, сільський голова Юрій Семенюк