Вітаємо переможців першого етапу Всеукраїнського конкурсу «За нашу свободу»

Дата: 08.10.2021 12:26

05 жовтня 2021 року завершився заочний етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» серед закладів освіти Підгайцівської сільської ради.
У відділ освіти, культури, молоді та спорту було подано 27 робіт у номінації образотворче мистецтво та 20 робіт у номінації поезія (вірші), присвячені значущим подіям захисту України.

Серед учасників відбору членами журі були відібрані 6 малюнків та 7 віршів - переможців до участі в наступному - обласному етапі конкурсу.

Отож, нашу громаду на обласному конкурсі в номінації образотворче мистецтво представлятимуть:

Молодша вікова категорія (7-10 років):
Нестерук Софія, Романівський ліцей, «За мир на Вкраїні..», керівник Никитюк Юлія;

Косюга Евеліна, Підгайцівський ліцей, «Збережімо українську свободу», керівник Щербакова Наталія;

Макара Юрій, Підгайцівський ліцей, «300-й кіборг під Берестечком», керівник Щербакова Наталія;

Середня вікова категорія (11-14 років):
Шевчук Анна, Пальченська гімназія, назва роботи «Слізна війна», керівник Полховська Світлана;

Борисюк Аліна, Лищенський ліцей, «Я українець», керівник  Бадовська Леся;

Балюк Аліна, Звірівська гімназія, «Свобода», керівник Оліферчук Ольга.

В номінації поезія (вірші), присвячені значущим подіям захисту України перемогу серед дітей та учнівської молоді закладів освіти Підгайцівської сільської ради та право участі в обласному конкурсі здобули:

Молодша вікова категорія (7-10 років):
Макара Юрій, Підгайцівський ліцей, «300-й воїн битви під Берестечком», керівник Наумчик Галина;

Середня вікова категорія (11-14 років):
Кальченко Валерія, Лищенський Ліцей, «Лист до матері», керівник гуртка Назарук Євгенія;

Берднікова Софія, Романівський ліцей, «Не журися, мамо…», учасниця літературно-театрального гуртка «Орфей»;

Прадун Іванна, Лищенський ліцей, «Ніколи знову…», керівник Таренда Раїса;

Єфіменко Дарина, Підгайцівський ліцей, «З вірою у серці», керівник Наумчик Галина;

Старша вікова категорія (15-18 років):
Шишко Дарина, Романівський ліцей, «Багаття незламного духу палає», учасниця літературно-театрального гуртка «Орфей»;

Семенюк Аліна, Романівський ліцей, «В полі широкім матір стояла», учасниця літературно-театрального гуртка «Орфей».

Керівник відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради Жанна Скороход висловлює подяку всім дітям та їх наставникам, які взяли участь у конкурсі. Адже, його мета - розвиток почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави, виховання любові до Батьківщини, рідної мови, національної культури, виявлення та підтримка обдарованих, талановитих дітей.