Юні футболісти з Гаразджі перемогли у турнірі Підгайцівської громади серед гімназистів

Дата: 07.10.2021 11:44

У Липинах відбулись змагання з міні - футболу серед вихованців гімназій Підгайцівської громади.

Фото без описуЗа перемогу у турнірі  змагалися команди із 7 сіл: Гаразджа, Хорлупи, Пальче, Крупа, Звірів, Воротнів, Борохів.

Фото без описуФото без опису

У запеклій боротьбі 1 місце виборола команда Гаразджанської гімназії, 2 місце - вихованці Воротнівської гімназії, 3 місце - команда гімназії села Пальче.

На фото: 1 місце - команда Гаразджанської гімназії.

На фото: 2 місце - вихованці Воротнівської гімназії.

На фото: 3 місце - команда гімназії села Пальче.

Переможців привітали заступники Підгайцівського сільського голови Олександр Бляшук, Валентин Приходько та представники Центру культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради.  Гімназистам вручили заслужені грамоти та кубки, а команді переможців ще й футбольний мяч.

Фото без описуФото без описуОлександр Бляшук зазначив, що хоча турнір – аматорський і команди тренуються у гімназіях під керівництвом вчителів фізкультури, він помітив кількох перспективних футбольних гравців. Вони, за бажання, зможуть постажуватись у провідних футбольних клубах обласного центру.