Екскурсія до Луцького зоопарку. ФОТО

Дата: 06.10.2021 14:27

50 діток з Романівського та Звірівського старостинських округів відвідали Луцький зоопарк. Директорка Людмила Денисенко особисто провела майже 3-х годинну екскурсію юним мешканцям Підгайцівської громади.

Дітей супроводжували вихователі Звірівського ДНЗ, вчителі Романівської гімназії та староста Віктор Ковжук.

Це була зустрічна безкоштовна екскурсія в рамках співпраці між Підгайцівською громадою та звіринцем.

Директорка КП «Луцький зоопарк» Людмила Денисенко розповіла юним відвідувачам, що у зоопарку є тварини, які занесені до Червоної книги України та світу, тому важливо таким звірям допомагати. Луцький зоопарк - установа, яка зберігає зникаючі та рідкісні види тварин.

Діти оглянули клітки із звірями. Вони із задоволенням та цікавістю розглядали ведмедів, на  власні очі побачили тигрів та левів. Малеча цікавилася, які ці тварини та як поводяться в природі. Дітям розповіли, що на відміну від левів, тигр є більш небезпечним, адже може атакувати іншу тварину,  навіть будучи ситим. Леви живуть у зграях, що називаються прайдами.

Довго школярі та вихованці розглядали пеліканів.  Ці перелітні птахи зникають через діяльність людини, адже місць, де вони можуть будувати гнізда та вигодовувати пташенят стає усе менше.

Канюк звичайний, орлан-білохвіст та інші рідкісні птахи, кумедні мавпи, лані, єнотовидні собаки, лисиці, вовки, руда білка, лемур кошачий та страус Ему - раділи зустрічі із дітворою.

Директорка зоопарку зауважила, що відвідувачам не можна годувати тварин, адже стежать за  їх раціоном та доглядають за ними працівники зоопарку.

Віктор Ковжук подякував Людмилі Денисенко за чудову та інформативну екскурсію для дітей та висловив сподівання на подальшу співпрацю.

Чимало квітів, які ростуть на території та чудові краєвиди зоопарку милували око відвідувачам та потрапляли в об’єктиви фотокамер.