З Днем працівників освіти!

Дата: 01.10.2021 12:25

Дорогі освітяни Підгайцівської громади!

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом – Днем працівників освіти!
Вчителі, наставники, вихователі та й загалом освітяни – це люди наполегливої праці, які збагачують світ мудрістю й знаннями.
Від освітян певною мірою залежить майбутнє нашої громади та  держави, життєві орієнтири молоді, вміння і бажання наших дітей  будувати сучасне суспільство.

В цей святковий день висловлюємо вам  щиру вдячність за вашу  працю, добро і щедрість душі, високий професіоналізм та життєву мудрість.

Бажаємо вам, дорогі освітяни, відчуття повноти і неповторності життя, міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, благополуччя,  невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, любові, оптимізму.

З повагою, сільський голова Юрій Семенюк, апарат сільської ради