Привітання з Днем людей похилого віку

Дата: 01.10.2021 11:57

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН.

Сьогодні ми маємо можливість нагадати всім про обов’язок кожної людини бути уважними, турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства.
Турбота про громадян похилого віку, ветеранів, інвалідів, самотніх громадян необхідна кожної хвилини, а не лише в святкові дні, адже це є проявом поваги до людей, які багаторічною працею заслуговують на увагу нащадків.
Відділ соціального захисту населенння Підгайцівської сільської ради інформує, що в громаді працюють 3 соціальні працівники, які надають послуги «догляд вдома» 29 громадянам похилого віку – здійснюють прибирання, доставку продуктів харчування, медикаментів, виклик лікаря чи доставку до медичного закладу та надають ряд інших послуг.
Міжнародний день людей похилого віку – це нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і всім літнім людям.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, уваги від рідних, близьких людей, держави і довгих років у гарному настрої! Залишайтеся завжди в душі молодими.
Зі святом!