29 вересня 2021 року директор КП при Підгайцівській сільській раді Михайло Котов провів нараду з працівниками комунального підприємства.

Під час зустрічі обговорили важливі питання, які стосувалися зменшення заборгованості по оплаті комунальних послуг та ситуації щодо заключення договорів на централізований вивіз сміття, водопостачання та водовідведення.

Посадовець зазначив, що з 1 жовтня комунальне підприємство розпочинає вивезення сміття у Звірівському старостинському окрузі. Таким чином, цією послугою буде охоплено 18 населених пунктів громади.

На сьогодні, заборгованість по оплаті комунальних платежів перед КП складає 987000 грн., зокрема 827680 грн.- фізичні особи та 141696 грн. – юридичні особи. Злісних боржників можуть відключити від водопостачання, про що вони будуть офіційно попереджені.

Михайло Котов наголосив, що: «Комунальне підприємство не стоїть осторонь процесів діджиталізації суспільного життя та дотримується вектору цифрової трансформації держави. У цьому напрямку КП іде на зустріч населенню та впроваджує програмний продукт для спрощення процесу оплати за комунальні послуги з вивезення ТПВ, водопостачання та водовідведення».

Невдовзі кожен мешканець громади зможе мати особистий електронний кабінет платника, де він контролюватиме всі платежі, бачитиме нарахування та матиме можливість оплачувати комунальні послуги, - пояснив Михайло Котов.