Оголошення про скликання одинадцятої позачергової сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 29.09.2021 15:33

Одинадцята позачергова сесія Підгайцівської сільської ради VIII скликання

відбудеться 30 вересня 2021 року о 15:00 годині в приміщенні Підгайцівської сільської ради за адресою: с. Підгайці вул. Шкільна, 30, зала засідань

Порядок денний сесії:

1. Про затвердження порядку денного позачергової одинадцятої  сесії Підгайцівської сільської  ради восьмого скликання.
  2. Про розгляд депутатських запитів.
  3. Про звернення депутатів Підгайцівської сільсьської ради  до Президента України, Верховної ради України та інші.их правоохоронних органів.
  4. Про внесення змін до рішення Підгайцівської сільської ради «Про бюджет сільської територіальної громади  на 2021рік» від 212.2020 №3/7.
  5. Про затвердження Статуту Комунального підприємства «Луцька центральна районна лікарня» Підгайцівської сільської ради в новій редакції.
  6. Про надання дозволу гр. Плисюку А.М. на розроблення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства..
  7. Про затвердження положення помічника – консультанта депутата Підгайцівської сільської ради.
  8. Різне.