Школи - центри всестороннього розвитку дітей громади

Дата: 27.09.2021 12:05

Позакласна робота у школі  є тією ланкою, де народжуються та розкриваються таланти, де учні показують свої досягнення не лише з навчальних предметів, де їм завжди цікаво, корисно й весело!!!!

У цьому плані особливе місце належить гуртковій роботі, адже тут діти займаються за своїми власними інтересами. Задля розвитку вказаного напрямку, на черговій 10 сесії Підгайцівської сільської ради депутати прийняли рішення  «Про введення додаткових годин для гурткової роботи на базі ЗЗСО» від 15 вересня 2021р. №  10/32. Це означає, що у 2021/22  навчальному році буде введено 20 додаткових годин для проведення гурткової роботи в межах загальної кількості навчальних годин по закладах  освіти. Фінансування видатків на оплату здійснюватиметься за рахунок коштів, передбачених у бюджеті Підгайцівської сільської ради на відповідний рік по галузі «Освіта».

Отож, вводяться години для гуртка з автомоделювання «Трасові моделі» у Звірівській гімназії. Гурток веде вчитель трудового навчання Володимир Семенюк, вихованці якого займають призові місця на всеукраїнських конкурсах серед гуртківців центрів наукової творчості.

Фото без описуФото без опису

Для фольклорного гуртка «Козодра» та ансамблю народної музики «Звірівські витребеньки» у Звірівській гімназії, веде гуртки заслужений вчитель України Марина Приходько.

Фото без описуЮні футболісти  Хорлупівської гімназії й надалі будуть тренуватися під керівництвом  вчителя фізкультури Корнійчука Олександра, який вестиме гурток .

Для розвитку гурткової роботи в закладі дошкільної освіти та клубі  села Вишнів теж виділили години.

Позакласна освіта у школах громади представлена численним видами гуртків, що є запорукою повноцінного виховання особистості і тому має велике майбутнє.

В яких гуртках шкіл займаються діти громади, дивіться на фото:

Підгайцівський ліцей: вокальний, ансамбль народної музики, баскетбол, волейбол, футбол, чирлідинг, художнє різьблення, образотворче містецтво, альфо-гравіті, драматичний, робототехніка.

Фото без описуФото без опису

Гордістю Підгайцівського ліцею є команда чирлідерів, які стали переможцями чемпіонату України з чирлідингу в номінації “Cheer Dance Show team SL Junior, a також здобули перше місце у Всеукраїнських змаганнях шкільних груп підтримки з чирлідингу. Наполеглива праця чирлідерів під керівництвом тренера Марини Яценко дає результати.

Фото без описуФото без опису

А в новому навчальному році в Підгайцівському ліцеї запрацював гурток "Робототехніка" під керівництвом вчителя інформатики Михайла Миколайовича Ковальчука.

Фото без описуФото без опису

Школа отримала 6 базових наборів 45544 LEGO MINDSTORMS Education EV3. До комлекту входять комп'ютер, серводвигуни, датчики та конструктор для моделювання роботів. Також є 2 ресурсні набори з деталями, щоб розширити модельний ряд.

Відповідно до задуму компанїї Лего, діти працюють в командах. Конструктор дозволяє гуртківцям у формі пізнавальної гри дізнатися багато нового про робототехніку та розвинути необхідні в подальшому житті навички, проводити власні фізичні експерименти і досліджувати світ із новими можливостями!

Звірівська гімназія: автомоделювання «Трасові моделі», фольклорний «Козодра», ансамбль народної музики «Звірівські витребеньки».

Фото без описуФото без опису

Піддубцівський ліцей: волейбол, баскетбол, футбол; військово-патріотичний,  декоративно-ужиткового мистецтва "Крафт", "Євроклуб".

Фото без описуФото без опису

Гордістю Піддубцівського ліцею є шкільний "Євроклуб" - позакласна форма роботи з європейської освіти, яким керує заступниця директора з виховної роботи Ольга Чухілевич. Клуб чотири рази вигравав конкурси від Європейського Союзу.

Романівський ліцей: паперопластика «Мальва», вокальний, спортивний, географічне краєзнавство.

Фото без описуФото без опису

Гаразджанська гімназія: екологічний, спортивно-туристичний, спортивний, фольклорно-вокальний.

Фото без описуФото без опису

Липинський Ліцей: футбол, «Джура», теніс, волейбол, вокально-хоровий, драматургія і театр, декоративно - прикладне мистецтво «Творча майстерня», хореографія, «Старти надій».

Фото без описуФото без опису

Борохівська гімназія: декоративно-ужиткове мистецтво, загальна фізична підготовка.

Фото без описуФото без опису

Лищенський Ліцей: баскетбол, футбол, волейбол, «Влучний стрілець», фольклорний, вокальний спів, образотворче мистецтво, драматичний.

Фото без описуФото без опису

Крупівська гімназія: хореографічний, "Creativ art" - гурток декоративно-прикладного мистецтва.

Фото без описуФото без опису

Воротнівська гімназія: вокальний, еколог, спортивний, історико-краєзнавчий.