На території Підгайцівської ТГ триває Всеукраїнський рейд «Урок», метою якого є виявлення дітей, які потенційно, без поважних причин, не готові до нового навчального року, вжиття заходів щодо усунення причин і умов, внаслідок яких діти можуть бути не охоплені навчанням, а також притягнення до відповідальності батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків.

В рамках заходу, 02-03 вересня 2021 року, працівниками служби у справах дітей Підгайцівської сільської ради спільно з офіцером поліцейським громади та старостами старостинських округів здійснено виїзди по території Підгайцівської територіальної громади.

Під час рейду відвідано 13 родин, у яких виховується 32 дитини. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо відповідального батьківства,  виконання їх обов’язків у здобутті дітьми повної загальної середньої освіти, необхідності підготовки  дітей до школи заздалегідь. Ініційовано 5 притягнень до адміністративної відповідальності згідно ст. 184 КУпАП, невиконання батьками або особами що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей.

Профілактичний рейд «Урок» триватиме й надалі, тому нагадуємо батькам дітей шкільного віку, що за ухилення від забезпечення необхідних умов навчання та виховання дітей передбачена відповідальність згідно статті 184 КУпАП.

Служба  у справах дітей 

Підгайцівської сільської ради