Про напрацювання 10 чергової сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 16.09.2021 12:50

15 вересня відбулася десята чергова сесія Підгайцівської сільської ради під головуванням сільського голови Юрія Михайловича Семенюка. У її роботі взяли участь 24 депутати з 26.

На порядок денний винесли 54 проєкти рішень, які стосувалися різних напрямків розвитку громади. Зокрема:

1. Надали дозвіл на виготовлення проєктно-кошторисної документації (ПКД) на:

- поточний середній ремонт вул. Кривоноса в с. Липини;

- будівництво закладу загальної середньої освіти в с. Гаразджа;

- ремонт фасаду з утепленням у Піддубцівському ліцеї;

- капітальний ремонт приміщення  ФАПу  в с. Романів;

- встановлення світлофора на ділянці автотраси H-22 Устилуг-Луцьк-Рівне, що повертає до с. Гаразджа.

2. Ввели додаткові години для гурткової роботи на базі ЗЗСО.

3. Внесли зміни до бюджету громади, виділили кошти на:

- закупівлю та встановлення котла в будинку культури с. Вишнів;

- фінансову підтримку Центру надання соціальних послуг Торчинської селищної ради, де знаходяться одинокі жителі нашої громади;

- виконання заходів затверджених програм;

- придбання обладнання для прибирання снігу;

- на фінансування капітального ремонту стадіону Липинського ліцею в сумі 2,5 млн. грн. та інші.

4. Надали дозвіл на проведення будівельних робіт – капітального ремонту стадіону Липинського ліцею. Адже, дане питання було важливе і дискусійне для мешканців с. Липини. Втім, переконливою більшістю депутатського корпусу воно було прийняте: 16 голосів – «за», 4 – «утрималися», 4 – «не голосували».

5. Прийняли рішення «Про встановлення пільгової вартості проїзду для дітей (учнів) шкільного віку Липинського ліцею Підгайцівської сільської ради», які доїжджають до освітнього закладу автобусним маршрутом №32 Вересневе-Луцьк.

Депутати підтримали звернення до відповідних інстанцій вищого рівня щодо: ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення, яка проходить по вул. Центральній в с. Лище, про зниження тарифів для населення, про внесення змін щодо оподаткування доходів громадян від продажу врожаю з власних земельних площ, про пришвидшення процесу передачі майна спільної власності територіальним громадам та інші.

Під час чергової сесії затвердили звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Підгайцівської сільської ради на 2021-2022 роки за І півріччя 2021року, з яким можна ознайомитись на офіційному сайті громади за посиланням: https://rada.info/upload/users_files/04332331/b7b50cf99f139f07dcb6076182b6732e.doc.

Розглянули понад 475 звернень із земельних питань. Переважна більшість з яких були задоволені, частина - перенесена на додаткове вивчення та розгляд комісії з питань економіки, земельної реформи і розвитку підприємництва.

Деякі питання стосувалися діяльності депутатського корпусу, так, було створено фракцію «Слуга народу» у складі 4 осіб: голови фракції – Олександра Бляшука та членів Тетяни Ковжук, Діани Лісовської, Олександра Шевчука.

Загалом сесія видалась конструктивною та злагодженою, що дало можливість швидко приймати важливі для громади рішення.